خدمات پس از فروش کمپرسور در تهران

خدمات پس از فروش در کارخانه کمپرسور نوری بسیار متنوع است و به شما تضمین می دهیم که در تمامی مراحل از خرید کمپرسور تا نصب و راه اندازی آن در کنار شما خواهیم بود از جمله خدمات پس از فروش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. آموزش تعمیر ، نگهداری ، نصب و راه‌اندازی
  2. تعمیر کمپرسور در محل
  3. تعمیر کمپرسور به صورت آنلاین
  4. سرویس و نگهداری دوره‌ای
  5. تعویض کمپرسور اسکرو سایز کوچک با سایز بزرگ در صورت گسترش کار مشتری

خدمات پس از فروش در کارخانه کمپرسور نوری

در کارخانه کمپرسور نوری این خدمات پس از فروش به مشتری ارائه می شود:

نصب و راه‌اندازی کمپرسور

در کمپرسورهای اسکرو به دلیل اینکه همه قطعات ازجمله کمپرسور ، مخزن هوای فشرده، درایر جذبی یا درایر تبریدی، اینورتر، تله آبگیر و میکروفیلترها مجزا هستند نیاز به نصب و راه‌اندازی دارند.

کارخانه کمپرسور نوری این امکان را به وجود آورده در صورتی که مشتری نیاز به نصب و راه‌اندازی داشته باشد با استفاده از نیروی ماهر و متخصص این کار به دقت انجام دهد.

آموزش نصب، تعمیر و نگهداری کمپرسورهای اسکرو

آموزش نصب تعمیر و نگهداری کمپرسورهای اسکرو یکی از سرویس های خدمات پس از فروش در کارخانه کمپرسور نوری می باشد، کمپرسور نوری برای مشتریان خود مشاوره خرید کمپرسور ، آموزش‌های نصب ، راه‌اندازی ، تعمیر و نگهداری را به صورت رایگان انجام می‌دهد.

 

تعمیر کمپرسور به صورت آنلاین یا تلفنی

کمپرسورهای اسکرو به دلیل اینکه دارای میکروکنترلر هستند و میکرو کنترلرها دقیقا عیب کمپرسور را اعلام میکنند این امکان وجود دارد تا حد امکان کمپرسور اسکرو را به صورت تلفنی یا آنلاین با همکاری اپراتور کمپرسور تعمیر کرد تامنجر به هزینه برای مشتری نشود.

تعمیر کمپرسور در محل

در صورتی که کمپرسور به اشکالاتی برخورد کرد که نتوانستیم به صورت آنلاین و تلفنی تعمیر کنيم کارشناسان کمپرسور نوری تعمیر کمپرسور اسکرو را در محل کارخانه مشتری، در هر کجا باشد به صورت تعمیر در محل انجام خواهند داد .در صورتی که کمپرسور در زمان گارانتی باشد و اصول گارانتی به درستی انجام شده باشد به صورت رایگان تعمیر انجام می‌گیرد.

سرویس و نگهداری دوره‌ای

کمپرسور اسکرو همانند هر ماشینی که در حال کار است نیاز به سرویس‌های دوره‌ای دارد. سرویس‌های دوره ای کمپرسورهای اسکرو تعویض فیلتراسیون، روغن،بازدید اتصالات، بازدید رادیاتور و… می‌باشد.

 کمپرسور نوری سرویس‌های دوره‌ای را در محل کارخانه مشتری انجام می دهد.

در صورتی که مشتری محترم نیروی فنی برای سرویس کمپرسور داشته باشد فیلتراسیون و روغن جهت تعویض ارسال می‌شود و آموزش‌های لازم را به صورت‌ تلفنی به مسئول فنی داده میشود وبا راهنمایی ما کمپرسور را سرویس می‌کنند.

تعویض کمپرسور اسکرو سایز کوچک با سایز بزرگ تر در صورت گسترش کار مشتری

تعویض کمپرسور اسکرو سایز کوچک با سایز بزرگ تر در صورت گسترش کار مشتری

در صورتی که مشتری کمپرسور نوری به هر دلیلی نیاز به تعویض کمپرسور داشته باشد و کمپرسور قبلی جوابگوی کار مشتری نباشد این امکان وجود دارد که کمپرسور سایز کوچک را با سایز بزرگتر تعویض کنيم و فقط مشتری اختلاف قیمت سایز کوچک و بزرگ را پرداخت می‌کند و هزینه اضافه پرداخت نخواهد کرد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 20 =